Voucher Podarunkowy

Podaruj bliskim niezapomniane chwile w Teatrze Variete Muza!

Voucher Podarunkowy to doskonały prezent. Idealnie sprawdzi się jako upominek na każdą okazję, będący gwarancją niezapomnianych przeżyć!

Kup  Voucher Podarunkowy na wybraną kwotę ( 100zł, 200zł) i pozwól bliskim wybrać wydarzenie*.

 *wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsca.

Voucher jest ważny 6 miesięcy i nie podlega zwrotowi. Kwotę można przeznaczyć na dowolne wydarzenie z wyjątkiem wstępu na spektakle premierowe, sylwestrowe i wydarzenia gościnne, które odbędzie się w Teatrze do końca miesiąca widniejącego na voucherze. Aby nabyć Voucher należy udać się do biura Teatru. Jeśli nie i wolisz załatwiać sprawy za pomocą internetu, to:

1. Przelać wybraną kwotę na konto bankowe: ING Bank 16 1050 1559 1000 0023 5876 4096. 
2. Wysłać potwierdzenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a w treści napisać IMIĘ i NAZWISKO osoby, na którą ma opiewać Voucher oraz wybrane wydarzenie (w przeciwnym razie widnieć będzie kwota do wykorzystania) oraz adres wysyłki (koszt wysyłki 10zł)
3. Voucher znajdziesz w skrzynce na listy pod wybranym adresem.

W razie pytań kontakt 607-900-117 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Related Articles

Teatr Variete Muza

"Teatr Variete Muza to miejsce spotkań muzyki, kultury, sztuki i kuchni. Nasze produkcje to przede wszystkim SHOW muzyczno-taneczne z największymi hitami muzyki rozrywkowej: Tribute to ABBA, Fiesta Latina (show latynoski), Un treno per l'Italia (show włoski), Lata 20 Lata 30 - Powróćmy jak za dawnych lat. Dużą popularnością cieszy się też nasz autorski spektakl muzyczny o życiu i twórczości Anny Jantar i Anny German. Gramy i śpiewamy na żywo! Ponadto organizujemy: - chrzciny - komunie - imprezy okolicznościowe np. urodziny - wesela - połowinki - studniówki - eventy - szkolenia - pokazy mody - warsztaty - spektakle teatralne - koncerty i wiele innych wydarzeń."
 

Kontakt z nami

Teatr Variete Muza, ul. Morska 9, 75-212 Koszalin

biuro@teatr-muza.pl

+48 607 900 117