REGULAMIN TEATRU

Uczestnictwo w spektaklu:
1.    Prosimy o przybycie do teatru odpowiednio wcześniej. Spóźnieni Widzowie zostaną wpuszczeni na salę w dogodnym momencie spektaklu. Tak długo, jak będą dostępne miejsca brzegowe, Obsługa Widowni w takiej sytuacji nie gwarantuje miejsc z zakupionych biletów. Spóźniony Widz nie otrzymuje zwrotu pieniędzy za bilet, nie przysługuje Mu również jego wymiana.
2.    W trakcie spektakli obowiązuje zakaz nagrywania, fotografowania i filmowania. Widzowie nie przestrzegający zakazu zostaną przez Obsługę Widowni wyproszeni z sali. W takich przypadkach nie przysługuje zwrot należności za zakupiony bilet ani jego wymiana.
3.    Osoby  przebywające  na  widowni  zobowiązane  są  do  wyłączenia  sygnałów  w  telefonach komórkowych,   zegarkach   elektronicznych   i   innych   urządzeniach   emitujących   sygnały dźwiękowe.
4.    Osoby nietrzeźwe nie będą wpuszczane na widownię. Do teatru nie można wnosić ani spożywać własnych napojów, produktów spożywczych i alkoholu.

5.    Zabronione jest jakiekolwiek zachowanie zakłócające lub mogące prowadzić do zakłócenia przebiegu spektaklu w tym m.in.: głośne rozmowy, hałaśliwe zachowania, wchodzenie na scenę oraz za kulisy przez osoby nieupoważnione, czy też naruszanie przestrzeni osobistej artystów i pracowników teatru. Widzowie niestosujący się do instrukcji pracowników Obsługi Widowni teatru w przypadku naruszenia regulaminu lub powodujący zagrożenie dla bezpieczeństwa pozostałych widzów zostaną poproszeni o opuszczenie Teatru. W takim przypadkach nie przysługuje zwrot należności za zakupiony bilet ani jego wymiana.

6. W przypadku rażącego naruszenia Regulaminu teatru pracownicy mają prawo podjąć  odpowiednie środki celem zapewnienia bezpieczeństwa tj. wyproszenie osób zakłócających z teatru oraz w przypadku dewastacji, awantur wezwania odpowiednich służb. 
7.    Utrudnienia komunikacyjne i mała ilość miejsc parkingowych w okolicy teatru są częstą przyczyną kolejek do kasy biletowej. Może się zdarzyć, że nie zdążą Państwo odebrać biletów przed trzecim dzwonkiem. Uprzejmie prosimy o wzięcie pod uwagę tych utrudnień i zaplanowanie przybycia na spektakl z odpowiednią rezerwą czasu.
8.    Za zgubiony numerek do szatni obowiązuje opłata 20zł.

Rezerwacja i zakup biletów:
9.    Rezerwacji można dokonać telefonicznie (607 900 117), osobiście w kasie teatru przy ul. Morskiej 9 lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
10.    Zarezerwowane bilety należy wykupić w terminie uzgodnionym z kasą biletową.
11.    Rezerwacje nie wykupione w ustalonym terminie tracą ważność.
12.    W przypadku płatności przelewem, w jego tytule powinny się znaleźć następujące informacje: numer rezerwacji, tytuł spektaklu, data i godzina spektaklu, nazwisko lub hasło na jakie rezerwacja została dokonana.
13.    Na każdym etapie rezerwacji Widz jest zobowiązany do powiadomienia kasy biletowej o wszelkich zmianach w ilości zarezerwowanych biletów.
14.    W przypadku odwołania spektaklu Widz może otrzymać zwrot pieniędzy za zakupiony bilet (na podstawie biletu, paragon fiskalny będzie dużym ułatwieniem) lub zamienić bilet na spektakl wystawiany w innym terminie.
15.    Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
16.    Podczas zakupu biletów prosimy o poinformowanie pracownika kasy biletowej, jeżeli Widz jest osobą poruszającą się na wózku inwalidzkim.
17.    Wejściówki są sprzedawane na godzinę przed danym spektaklem w kasie teatru a także na kilka godzin przed spektaklem na portalu www.teatr-muza.com.pl. Są to bilety na miejsca wolne, lub jeśli takich nie ma – na stojące wskazane przez Obsługę Widowni. Można je kupować z wyprzedzeniem jedynie na www.ewejsciowki.pl. Ich ilość jest ograniczona.

Bilet otwarty (voucher):
18.    Voucher to bilet otwarty na dowolny spektakl z repertuaru Teatru Variete Muza (z wyłączeniem pokazów specjalnych, spektakli gościnnych oraz pokazów, na które Teatr Variete Muza nie sprzedaje biletów wstępu)
19.    W przypadku, kiedy cena wybranego przez Widza biletu jest wyższa niż wartość vouchera, wymiana na bilet następuje po dokonaniu dopłaty różnicy w cenie.
20.    Cena jednego biletu otwartego to 100 zł lub 200 zł (zawiera 8% VAT).
21.    Vouchery można zakupić w siedzibie Teatru Variete Muza oraz na stronie teatr-muza.pl w zakładce "Repertuar".
22.    W ofercie posiadamy vouchery jednoosobowe, oznacza to, że jeden voucher jest wymieniany na jeden bilet.
23.    Bilet otwarty ma określony termin ważności, który jest nadrukowany na bilecie.
24.    W celu wymiany vouchera na bilet, posiadacz biletu otwartego jest zobowiązany do dokonania rezerwacji telefonicznej 607 900 117 lub mailowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na wybrany spektakl w wybranym terminie, pod warunkiem dostępności miejsc.
25.    Voucher można wymienić na bilet wyłącznie w kasie Teatru Variete Muza w Koszalinie, na podstawie wcześniej dokonanej rezerwacji, w terminie określonym przez pracownika kasy teatru.
26.    Wymiana vouchera na bilet po upływie terminu ważności nie jest możliwa. Za niewykorzystane vouchery nie przysługuje zwrot pieniędzy.
27.    W przypadku odwołania spektaklu, na który była dokonana rezerwacja, klient ma prawo wykorzystania vouchera w innym terminie, natomiast nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy.
28.    Voucher oraz bilet wymieniony z vouchera nie podlega wymianie ani zwrotom.

Teatr Variete Muza

"Teatr Variete Muza to miejsce spotkań muzyki, kultury, sztuki i kuchni. Nasze produkcje to przede wszystkim SHOW muzyczno-taneczne z największymi hitami muzyki rozrywkowej: Tribute to ABBA, Fiesta Latina (show latynoski), Un treno per l'Italia (show włoski), Lata 20 Lata 30 - Powróćmy jak za dawnych lat. Dużą popularnością cieszy się też nasz autorski spektakl muzyczny o życiu i twórczości Anny Jantar i Anny German. Gramy i śpiewamy na żywo! Ponadto organizujemy: - chrzciny - komunie - imprezy okolicznościowe np. urodziny - wesela - połowinki - studniówki - eventy - szkolenia - pokazy mody - warsztaty - spektakle teatralne - koncerty i wiele innych wydarzeń."
 

Kontakt z nami

Teatr Variete Muza, ul. Morska 9, 75-212 Koszalin

biuro@teatr-muza.pl

+48 607 900 117