Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr Variete Muza w z siedzibą w Koszalinie, ul. Morska9 (zwanym dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru.

Jednocześnie informuję, że zostałem(am) pouczony(a), iż w Teatrze powołany został Inspektor Ochrony Danych, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; moje dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim ani do krajów trzecich; moje dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż do wycofania zgody na otrzymywanie newslettera lub zaprzestanie jego wysyłki, a także, że mam prawo do żądania dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, do cofnięcia zgody a także wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, do ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale brak ich podania uniemożliwi wysyłkę newslettera.

Related Articles

Teatr Variete Muza

"Teatr Variete Muza to miejsce spotkań muzyki, kultury, sztuki i kuchni. Nasze produkcje to przede wszystkim SHOW muzyczno-taneczne z największymi hitami muzyki rozrywkowej: Tribute to ABBA, Fiesta Latina (show latynoski), Un treno per l'Italia (show włoski), Lata 20 Lata 30 - Powróćmy jak za dawnych lat. Dużą popularnością cieszy się też nasz autorski spektakl muzyczny o życiu i twórczości Anny Jantar i Anny German. Gramy i śpiewamy na żywo! Ponadto organizujemy: - chrzciny - komunie - imprezy okolicznościowe np. urodziny - wesela - połowinki - studniówki - eventy - szkolenia - pokazy mody - warsztaty - spektakle teatralne - koncerty i wiele innych wydarzeń."
 

Kontakt z nami

Teatr Variete Muza, ul. Morska 9, 75-212 Koszalin

biuro@teatr-muza.pl

+48 607 900 117