Featured

Love Duets // 14.02.2024 // 19:00

ld11.jpgWieczór rozpoczynamy lampką szampana i przystawką z afrodyzjakiem.

Następnie serwujemy danie główne. Kiedy światłą przygasną rozpoczniemy wyjątkowy koncert Love Duets.

Na scenie zjawiskowi wokaliści Teatru Variete Muza zaprezentują szeroki repertuar najpiękniejszych duetów miłosnych, przenosząc słuchaczy w świat emocji i sentymentów. Ich harmonijne głosy splatają się w pasjonujące dialogi, przekazując bogactwo uczuć, które towarzyszą miłości. Orkiestra na żywo dodaje wyjątkowego wymiaru każdemu utworowi, nadając mu potężnej i ekscytującej oprawy dźwiękowej. Pełne harmonii aranżacje muzyczne zanurzają słuchaczy w niepowtarzalnej atmosferze, podkreślając głębokość i intensywność każdego utworu.

ld4.jpg

Wspaniały nastrój koncertu tworzony jest nie tylko przez muzykę, ale również przez interakcję artystów z publicznością. Chwile wzruszeń, uśmiechów i emocji płynących zarówno ze sceny, jak i z widowni, sprawią, że każdy uczestnik koncertu poczuje się częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Koncert to nie tylko chwile uniesień i wzruszeń, ale również dobra zabawa. Nie zabraknie takich utworów jak: Pozwolił nam los, Quando, Shallow, Time of My Life, Trudno tak, czy Beauty and the Beast.

Love Duets to niezapomniana podróż przez świat miłości, wypełniona pięknymi dźwiękami, emocjami i magią chwil. To wydarzenie, które zostawi trwałe wrażenie i zapewni niezapomniane przeżycia. To idealny prezent walentynkowy dla twojej drugiej połówki!

Cena obejmuje:
- powitalny aperitif - lampka szampana
- przystawka z afrodyzjakiem
- kolacja

- koncert Love Duets

 Na tę wyjątkową okazję barmani przygotowali wyjątkowe drinki:

- Latino Lover
- Kiss Kiss
- Orgazm
 
Utrzymując intymny charakter Święta Zakochanych proponujemy stoliki dwuosobowe.
Na życzenie możemy zwiększyć tę liczbę do 4 osób przy jednym stoliku - możliwe wyłącznie poprzez biuro Muzy.

Data: 14.02.2024
Godzina: 19:00
Bilety:
VIP - 270zł (cena za 1 parę = 2 os) SOLD OUT
normalny - 250zł (cena za 1 parę = 2 os)
Bilety dostępne w biurze Muzy
Rezerwacje: 607-900-117
 
ld12.jpg
ld2.jpg
ld9.jpg
ld6.jpg
ld7.jpg
 

Teatr Variete Muza

"Teatr Variete Muza to miejsce spotkań muzyki, kultury, sztuki i kuchni. Nasze produkcje to przede wszystkim SHOW muzyczno-taneczne z największymi hitami muzyki rozrywkowej: Tribute to ABBA, Fiesta Latina (show latynoski), Un treno per l'Italia (show włoski), Lata 20 Lata 30 - Powróćmy jak za dawnych lat. Dużą popularnością cieszy się też nasz autorski spektakl muzyczny o życiu i twórczości Anny Jantar i Anny German. Gramy i śpiewamy na żywo! Ponadto organizujemy: - chrzciny - komunie - imprezy okolicznościowe np. urodziny - wesela - połowinki - studniówki - eventy - szkolenia - pokazy mody - warsztaty - spektakle teatralne - koncerty i wiele innych wydarzeń."
 

Kontakt z nami

Teatr Variete Muza, ul. Morska 9, 75-212 Koszalin

biuro@teatr-muza.pl

+48 607 900 117