Jaśkiewicz - koncert // 13.02.2024 // 19:00

jaśkiewicz_małe.jpg Tradycją koncertów kameralnych w Muzie jest wybór bardzo różnorodnego repertuaru przez artystów. Nie inaczej jest tym razem. Dwójka utalentowanych muzyków, a prywatnie rodzeństwo, łączy swoje siły i prezentuje muzykę, jakiej jeszcze nie było. Prym będzie wiódł głos Bogny Jaśkiewicz, który swoim aksamitnym brzmieniem połączy się z nietuzinkowym dźwiękiem akordeonu Wojciecha Jaśkiewicza. Koncert przyprawiony ciekawymi melodiami i nutą pasji.

Wychowali się w domu pełnym rytmu i melodii, dziś na scenie udowodnią, że w ich duszach gra najpiękniejsza muzyka świata. Teatr Variete Muza zaprasza Państwa na koncert artystycznie uzdolnionego rodzeństwa. Bogna i Wojciech Jaśkiewicz zabiorą Was do świata przepełnionego magicznym dźwiękiem instrumentów idących ramię w ramię z niepowtarzalnym arsenałem wokalnym. Bogna – absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie, laureatka wielu konkursów, m.in. "Najpiękniejszy Nauczycielski Głos" ukaże przed Wami niejedno śpiewające oblicze prowadząc słuchaczy po szerokiej, naszpikowanej muzycznymi gwiazdami arterii. Towarzyszyć będzie jej nie mniej utalentowany Wojciech – laureat międzynarodowych konkursów, zdobywca Stypendium Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia artystyczne, który ze swoją multiinstrumentalną iskrą pociągnie Was do najciekawszych zakątków kulturowych świata. Razem z nami odetchniecie amerykańskim blichtrem, przejdziecie się ulicami tętniącego brzmieniem akordeonu Paryża, poczujecie zew latynoskiego szaleństwa. Krótko mówiąc – na koncercie Jaśkiewiczów i ich muzycznych przyjaciół każdy odnajdzie miejsce dla swoich najgłębszych melodyjno – rytmicznych emocji.

Koncert różnorodnym repertuarem wokalnym i instrumentalnym, stanowi fascynujące wydarzenie muzyczne, które zapowiada się jako pełne emocji, niespodzianek i artystycznych odkryć.

 

Menu drinków: https://www.muzamenu.pl/

 

Data: 13.02.2024
Godzina: 19:00
Cena: 40zł
Bilety dostępne w biurze Muzy lub przez portal https://kbq.pl/119224
Rezerwacje: 607-900-117
 
kaśkiewicz_3.jpg
 
jaśkiewicz_2.jpg

Teatr Variete Muza

"Teatr Variete Muza to miejsce spotkań muzyki, kultury, sztuki i kuchni. Nasze produkcje to przede wszystkim SHOW muzyczno-taneczne z największymi hitami muzyki rozrywkowej: Tribute to ABBA, Fiesta Latina (show latynoski), Un treno per l'Italia (show włoski), Lata 20 Lata 30 - Powróćmy jak za dawnych lat. Dużą popularnością cieszy się też nasz autorski spektakl muzyczny o życiu i twórczości Anny Jantar i Anny German. Gramy i śpiewamy na żywo! Ponadto organizujemy: - chrzciny - komunie - imprezy okolicznościowe np. urodziny - wesela - połowinki - studniówki - eventy - szkolenia - pokazy mody - warsztaty - spektakle teatralne - koncerty i wiele innych wydarzeń."
 

Kontakt z nami

Teatr Variete Muza, ul. Morska 9, 75-212 Koszalin

biuro@teatr-muza.pl

+48 607 900 117