Ludzik - One man show, 21.07.2017, godz. 18:00

21 lipca w Teatrze Variete Muza odbędzie się Finał IV edycji Festiwalu LUDZIK. W tym roku festiwal mieć będzie charakter przeglądu z udziałem sześciu najciekawszych komików, którzy przystąpili do konkursu, bądź zostali zaproszeni przez organizatorów.

ludzik 2.jpg

 

W tym roku festiwal potrwa dzień, a właściwie wieczór. Ma formę przeglądu. Nagrody będą przyznawane w formie wyróżnień finansowych i rzeczowych w trzech kategoriach głównych: nagroda publiczności, nagroda sponsorów, nagroda dwudziestoosobowej kapituły konkursowej złożonej ze sponsorów, organizatorów oraz publiczności (dziesięć losowo wybranych osób).

Wykonania konkursowe komików wybranych z grona najciekawszych solistów kabaretowych, stand-uperów oraz iluzjonistów i satyryków wszelkiej maści uświetni występ gwiazdy – Grzegorza Halamy, od początku związanego z festiwalem. Po części konkursowej organizatorzy zapraszają wszystkich na imprezę taneczną pod nazwą „Tańczyć ze śmiechu” DJ AgaBaba.

Imprezę poprowadzi Bartosz Brzeskot, który zasiądzie w kapitule, podobnie jak Jarosław Barów, Andrzej Talkowski i Grzegorz Halama, jak to bywało w latach ubiegłych. – Przypomnijmy, że w poprzednich edycjach LUDZIKA sala Teatru Variete Muza „trzeszczała w szwach”, tak więc prośba, by znacznie wcześniej rezerwować sobie bilety – podkreślają organizatorzy. – Liczymy na na wspaniałą atmosferę, jak to bywało poprzednio i zapraszamy wszystkich miłośników dobrego humoru.

Data: 21.07.2017 (piątek)
Godzina: 18:00
Cena: 30zł
Rezerwacje: 607-900-117
 
Zapraszamy serdecznie!
ulotka ludzik 2017.jpg

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o aktualnościach wpisz swój adres e-mail.

Teatr Variete Muza